Адсорбент мікотоксинів в кормі та силосі "DocТor-ToxHeal", мішок 20 кг

2 160.00 грн.

мешок 20 кг

цена за кг: 108,00 грн.


Отрасль: Свиноводство
Код: А08

 

«DocTor-Tox»&«DocTor-ToxHeal»
«ДокТор-Токс» і «ДокТор-ТоксХіл»
Адсорбенти мікотоксинів з гепатопротектором для кормів профілактичної та лікувальної дії
В основі продуктів лежать гідратовані натрій-кальцій-алюмосилікати (HSCAS), клітинні стінки дріжджів (пребіотики), силімарин та ефірні олії лікарських трав. За рахунок такого набору компонентів дані адсорбенти зв'язують найширший спектр мікотоксинів, а також відновлюють клітини печінки і підвищують загальний імунітет тварини.
Склад: «ДокТор-Токс» - гідратовані натрій-кальцій-алюмосилікати (HSCAS) до 89%, глюкани і маннани (клітинні стінки дріжджів) до 10%, силімарин до 0,5%, ефірні олії лікарських рослин до 0,5%. Препарат ефективний відносно афлатоксинів, зеараленону, Т-2, охратоксину, фумонізинів, ДОН та інших токсинів роду фузаріум. Сорбційна здатність по фумонізинам В1 не менше 89%. Рекомендується для профілактики мікотоксикозів при середньому рівні контамінації кормів, для відгодівлі та продуктивного періоду тварин.
«ДокТор-ТоксХіл» - гідратовані натрій-кальцій-алюмосилікати (HSCAS) до 68%, глюкани і маннани (клітинні стінки дріжджів) до 30%, силімарин до 1%, ефірні олії лікарських рослин до 1%. Препарат ефективний відносно афлатоксинів, зеараленону, Т-2, охратоксину, фумонізинів, ДОН та інших токсинів роду фузаріум. Сорбційна здатність по афлатоксину В1 - не менше 97%, по фумонізинам В1 - не менше 89%, по зеараленоном - не менше 82%. Рекомендується для профілактики та лікування мікотоксикозів при високому рівні контамінації кормів, для батьківського поголів'я, молодняку тварин і птиці, а також при ураженні грубих кормів (силос, сінаж) в молочному та м’ясному скотарстві.

Ефективність: 1. Дія «DocTor-Тоx&DocTor-ToxHeal» базується на зв’язуванні з молекулярною структурою токсинів незворотнім методом, що забезпечує неможливість хімічної реакції відновлення токсинів та їх повторної дії на організм тварини, мінімізує негативний вплив токсинів; 2. Має широкий спектр дії, потужно зв’язуючи різні групи токсинів;
3. Не адсорбує воду та поживні речовини (вітаміни, мікроелементи, амінокислоти тощо) та зберігає активність всіх інгредієнтів корму;
4. Відновлює клітини печінки та підвищує імунітет тварини;
5. Нормалізує травлення та покращує показники конверсії корму;
6. Знімає навантаження на репродуктивну систему;
7. Покращує ріст, розвиток, продуктивність та економіку виробництва продукції тваринництва.

Зберігання:
Зберігати препарат в сухому, провітреному, захищеному від сонячних променів місці при температурі від +5оС до +25оС. Термін придатності - 24 місяці з дати виготовлення

Форма випуску:
Багатошарові паперові мішки з поліетиленовою вкладкою по 20 кг / поліетиленові мішки по 20 кг

Призначення та дозування:

Свині, птиця, кролі, риба, коні, молодняк ВРХ і МРХ:  профілактика 0,5-1 кг/т корму;  лікування 1-2 кг/т корму. ВРХ на відгодівлі, в сухостійний період і в період лактації - 20-80 г/гол/добу в залежності від ступеня ураження мікотоксинами грубих (силосу, сінажу) та концкормів.

Особливості застосування: Побічних явищ і ускладнень при застосуванні «DocTor-Тоx&DocTor-ToxHeal» в рекомендованих дозуваннях не виявлено. Протипоказань не встановлено. «DocTor-Тоx&DocTor-ToxHeal» сумісний з усіма інгредієнтами корму, лікарськими засобами та іншими кормовими добавками. Періоду каденції і обмежень на використання продуктів тваринництва після застосування даного препарату немає. Препарат «DocTor-Тоx&DocTor-ToxHeal» високотехнологічний, термостабільний, має відмінну змішуваність і витримує будь-які процеси кормовиробництва (гранулювання, екструдування) без втрати властивостей.